Güvenlik kamera servisi

Güvenlik kamera servisi

Güvenlik Kamera Sistemleri Servisi

 

Günümüz şartlarında her eve veya iş yerine ilk yapılması gereken işlem güvenlik kamera sistemi kurdurmak olmaktadır. Kişiler veya kurumlar kendilerini bu şekilde daha güvenli ve rahat hissetmektedirler. Bu nokta da güvenlik kamera servisi olarak her konuda hizmet sunulmaktadır.

 

Güvenlik Kamera Servisi Hizmetleri

 

Kamera bir işletme de veya konut da kullanıldığı süre içerinde birçok farklı arıza veya buna benzer sorunlar çıkarmaktadır. Bu nokta da çağıracağınız teknik servis tüm problemlerinizi hem hızlı hem de sorunsuz bir şekilde ile çözülmektedir. Amacımız sadece teknik problemleri çözmek değil aynı zamanda kalıcı çözümler üretmektir. Kamera ve güvenlik servisi olarak oluşabilecek tüm sorunlara profesyonel ekibi ile hem kaliteli hem de profesyonel çözümler sunulmaktadır.

 

Güvenlik Kamera Teknik Servis İhtiyaçlarınız

 

Kullanmış olduğunuz, kamera 4 sistemden oluşmaktadır.

-Analog kamera sistemleri

-Analog hd kamera sistemleri

-Hd-tvi kamera sistemleri

-İp kamera sistemleri.

 

Bu 4 ana sistem daima bakıma ihtiyaç duymaktadır. Yani herhangi bir arıza oluşmasa bile mutlaka bakımı yapılmalıdır. Bunların dışında kamera da oluşacak sorunlar;

-Kameraların lens ayarları zaman içerisinde, yıpranma nedeni ile bozulabilir.

-Kameralar dışarıdan gelen toz, is veya iklimsel olaylar nedeni ile tozlanıp kirlenebilmektedir.

-Kameraların yön ayarlarında yine dış ortamlar nedeni ile bozulma yaşanabilir.

-Kamera sistemlerinin içinde bulunan hard diskler arıza yapabilir.

-Tüm bu sorunların tek çözümü güvenlik kamera servisi olmaktadır. Tüm güvenlik sistemleri sorunlarınızı zamanında ve profesyonel bir şekilde çözüme kavuştururuz.