Şirinevler Merkez  Elektrik Ustası

Şirinevler Merkez Elektrik Ustası

Şirinevler Elektrikçi Ustası

Elektrikçinin görevleri nelerdir? En iyi elektrikçiyi nereden bulabilirim? Elektrik tesisatçısı hem güvenli hem de kaliteli hizmet verir mi? Tüm bu soruların yanıtını Şirinevler elektrikçi olarak sizlere verebiliriz. Yapıların içine, dışına, evlere, iş merkezlerine, ofislere, fabrikalara, büyük işletmelere ve tesislere elektrik tesisatı döşemek, elektrikli aydınlatma ve ısınma projelerini tasarlamak, telefon santral gibi haberleşme tertibatının onarım, bakım ve kurulum işlerini yapmak bizim görevlerimizdendir. İstanbul’da güvenilir, işinin ehli, tecrübeli elemanlardan oluşan bir elektrikçi arıyorsanız, tek yapmanız gereken bizi aramak olacak.

Acil elektrikçiye mi ihtiyaç duydunuz? Siz değerli müşterilerimize en hızlı hizmeti sunmak adına tecrübeli elemanlarımızla hizmet veriyoruz. Uzun yıllar hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyeti için de son derece titizlikle çalışmaktadır. Evinizde ya da dış yaşam alanlarınızda aydınlatma adına yeni fikirler arıyorsanız ya da fikirlerinizi hayata geçirmek istiyorsanız çözüm önerilerimizden ve uygun fiyat seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Şirinevler elektrikçi ustası olarak güven içerisinde montaj yapmaktayız. İş yerlerinizde ya da evlerinizde uydu bakım, arıza onarımı, çanak anten problemi, televizyon kurulumu, avize, termosifon, şofben arızaları, led spot döşeme, aydınlatma oluşturma, priz yuvası açma, elektrik tesisatı döşeme, elektrikli ısıtıcıların montajını yapma gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul Şirinevler’de ve diğer mahallelerde müşterilerimiz için kusursuz hizmet sunuyoruz. Elektrikçiye ihtiyaç duyduğunuz her an bizi yanınızda bulabilirsiniz. Ev aydınlatmasından garaj ve otopark aydınlamasına, kamera ve alarm güvenlik sistemleri kontrolüne, internet ve telefon hattı onarımına, elektrik panosu arıza kontrol ve yer değişimine, termosifon montajına, elektrikli tavan vantilatörü ve avize kurulumuna, kablo döşemeye ve daha onlarca pek çok hizmete açığız.

Artık yalnızca evlerinizde oturup tek bir tuşla ya da telefonla elektrikçiye ulaşabilirsiniz. Ancak her firma güvenilir ve kaliteli hizmet veriyor diye bir şey söz konusu değildir. Hizmet alacağım diye dolandırılmak ya da tehlikeli hizmet almak istemiyorsanız, onlarca müşterinin memnuniyetiyle tecrübesine yenilik ekleyen Şirinevler merkez elektrik  firmamızdan yararlanabilirsiniz. Çağıracağınız elektrikçinin belgesi olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Belgesi olan, alanında iyi eğitim almış ve yılların tecrübesiyle eğitilmiş olan elemanlar, evinizde güvenilir iş yapıp doğru çözüm yolu bulurken, diğer firmaların elemanları yalnızca evinizin ya da iş yerlerinizin elektrik tesisatını karıştırıp, alt üst etmekten başka bir yol bulamazlar. Yılların verdiği tecrübeyle Şirinevler nöbetçi elektrikçi ve İstanbul’da akla ilk gelen firma olmaktan gurur duyuyoruz. Elektrik hizmetlerine uygun olarak belirlenen fiyat politikamızla, güler yüzlü elemanlarımızla sektörün lideri olarak sizlere daima hizmet vermeye hazırız.

İnternet Arızaları ve Teknik Hizmetleri

İnternet arızaları, Kablo tesisat işleri ve tüm modem modelleri bağlantısı ve kurulum hizmetleri, ayrıca Adsl yanı sıra Vdsl internet arıza konularında tecrübeli teknik hizmet ağımız ile ayrıca son çıkan kablo test, iç tesisat kontrolü için uygun cihazlar sayesinde kısa zaman içinde arıza ve sorunları bularak sorunları titizlikle çözüme kavuşturuyoruz.

Uydu Çanak İşleri Kurulumu Yön Ayarlaması Merkezi Sistem

Evlerde işyerlerinde çanak ayarlama ve rüzgarlı havalarda sıklıkla karşılaştığımız televizyonlarda sinyal yok uyarısı ve benzer teknik kablo sorularında uzmanlık alanımıza giren konu olduğu için, cihazlar sayesinde sinyal kalitesi ve anten kablo arıza ve test işlerinde sizlere en iyi sonuçlar ile Çanak kurulumu ve merkezi sistem arızaları, Çoklu elenbi ve tekli elenbi arıza değişimi, tüm televizyon modelleri kurulum ve teknik kablo bağlantısı işlemleri dahil, duvara montajı veya teknik hizmetler için bizi arayınız.

Avize Asma Montaj İşleri Aydınlatma Spot İşleri

Ofis ve işyerlerinde aydınlatma yada spot led işlerinizi yıllardır itina ile yapan firmamız uygu fiyatlar ve müşteri memnuniyeti kapsamında uzman kaliteli, deneyimli servis ustalardan oluşan karo sayesinde ev işyeri gibi tüm mekanlarınızda Avize asma ve montajı işlemleri, Aplik duvara elektrik tesisat işleri konusunda Şirinevler elektrikçi ustası ile irtibata geçmeniz ve arızalarınız alakalı ve matkaplık tüm montaj işleriniz de bizden servis almanız mümkün olup, Bahçelievler ilçesinde size en yakın elektrikçi ustası ve uzman servis hizmeti Perde kornişi takma işleri, Stor perde takma işleri, Şofben Termosifon montajı, Dolap montajı işleri, Tablo asma ve diğer tüm işlerinizde hizmet almak için bizimle iletişime geçiniz.

Güvenlik Kamera Arıza Servisi Şirinevler Merkez

Güvenlik hizmetleri konusunda tecrübe ve deneyim gerektiren ustalar ihtiyaç duyduğunuz anda biz Şirinevler acil elektrikçi  arayıp, işyerinizde tün merkezi güvenlik kamera işlerinde bize güvenmekten tereddüt etmeden bizden tüm evlerinizde, apartmanlarınız için yada işyeriniz ofis demeden sıfırdan kurulum ve teknik tüm desteği vererek size güvenle ve memnun bir şekilde tüm kamera sistemlerim markaların farklı özelliklerinden bilgi vererek isteğiniz üzere kurulum ve bağlantısı yapılmaktadır. İp kamera,  Ahd kamera ve Wi-fi Kablosuz kamera sistemlerin de tercihiniz hangi yönde olursa olsun kurulumu ve mobilden izleme gibi kurulum sonrası arıza servis desteğimiz ile sizlere gönül rahatlığı için de bizi tercih edebilirsiniz.

Klima Kombi elektrik tesisat işleriniz

0.veya 2el Klima elektrik tesisat ve uygun sigorta şarteli kullanmak yanı sıra Btu gücüne göre kablo kullanımı hususlarında size teknik ve alt yapı elektrik işleri hizmeti veren ustalarımız Şirinevler elektrik ustası olarak ayrıca Kombilerde regülatör ve sigorta takma işlerinizi itina ile yapmaktayız. Klima elektrik işleri bağlantısı noktasında dikkat edilmesi gerek birçok husus vardır. Bunlar klima gücünüze göre iç tesisat elektrik konusunda tecrübeli deneyimli ustanın kontrol etmesi gerekir. Her prizden kablo alıp çalıştırmak bazen ilerlide sıkıntıya neden olabilir. Çünkü klimalar yüksek Btu gücü olan cihazların ısınma ile priz yanması veya klimanıza zarar vermektedir. Peki düzgün bir tesisat için yapılması gerekenler nelerdir?

Öncelikle klimanın çalışacağı tesisat direk panodan veya yük bakımında az olan prizler tercih etmeliyiz. Ayrıca çekilen kablonun TSE standartlarına uygun olması  gerekir.  Her klimanın gücüne göre uygun amper şartel takmanız gerekmektedir. Bu kombi elektrik tesisatlarında ve Şofben elektrik işinde de önemli ve dikkat edilmesi gerekir.

Başlıca Servislerimiz…

Tüm Elektrik arızaları elektrik servis hizmetleri

Teknik İnternet arızaları modem kurulumu teknik hizmetler

Güvenlik kamera servisi kurulumu

Çanak uydu servisi anten ayarlama

Avize asma avize aplik montaj işleri

Aydınlatma spot led işleri

Topraklama ve pano arızaları

Zil arızaları televizyon asma montaj işleri

Klima kombi elektrik işleri

Tadilat işleri kabloluma işleri

Telefon kablosu Cat6 data kablosu çekimi

Fiber internet arızaları teknik hizmetler

Perde korniş takma işleri priz anahtar değişim yenileme

Tüm menzil genişletici cihazlar Roater ve Access point kurulum işlemleri