Yeşilyurt Elektrikçi

Yeşilyurt Elektrikçi

Yeşilyurt Elektrikçi

 

Bakırköy elektrik ustası 7/24 hizmetinizde

Elektrik işi profesyonellik ister. Can ve mal kaybına neden olabilen elektrik işinde kesinlikle işi bilmeyenlere iş yaptırmayın. Kötü malzeme kullanmakta çok ciddi sonuçlara neden olur. Yeşilyurt elektrikçi, istediğiniz zaman elektrikçi ustası temin edebilmektedir. Tatil ya da hafta sonu gibi zaman ayrımı yoktur.

 

Danışma ve arızaları ise ücretsiz yapabilmektesiniz. Alarm, audio, diyafon, uydu ve kamera gibi ustası nadir bulunan cihazların ustalarını da anında kapınıza getirebilmektedir. Yine internet ve telefon tamiri, uydu ve cihazının tamiri, ofis ve inşaat elektriği, yangın alarmı, gaz dedektörü cihazı kurulum, güvenlik kamera sistemleri, tava kurulumu, kompoze pano kurulum, topraklama, kablo döşeme, dekor ve tadilat elektriği gibi birçok konuda, üç yıl garantili malzeme sunarak, anında hizmet verebilmektedir. Acil Yeşilyurt’da elektrikçi, işleri için aradınız kaliteli hizmeti verebilmektedirler.

Nöbetçi Yeşilyurt Elektrikçi işlerinin hafife alınması demek, can ve mal kaybının hafife alınması demektir. Yüksek gerilim hatlarından elektrik çekerken ölenlerin, ya da yüksek gerilim hatlarına idrar yaparken ölenlerin haberlerini sıkça duymaktayız. Bunun sebebi elektrik konusunda yeterince bilgi verilmemesidir.

Akıma kapılan birisiyle karşılaşınca ilk yapılacak şey elektriği kesmektir. Daha sonra acile haber verilmelidir. Ancak elektriği kesecek kadar vaktiniz yoksa hemen plastik bir malzeme ile çarpılan kişiyi çekmeye çalışmalısınız. Sakın direk dokunmayınız, aksi halde elektrik akımına kapılabilirsiniz. Açıkta bir kablo gördüğünüzde, ihmal etmeyiniz. Can ve mal kaybına neden olur. Yanan bir kablo ile karşılaştığınız zaman, üzerine su dökmeyin, ilk yapacağınız işlem, elektriği kesmektir. Daha sonra yangını söndürmeli.

Elektriği kesmeden yangına su dökmeniz, elektrik çarpmalarına neden olabilir. Atmayan sigortalar yangına neden olur, hemen değiştirmelisiniz. Kötü malzeme ve elektrikten anlamayanların tamir yapması, can ve mal kaybına neden olmaktadır. Eskiyen tesisatlarda yangına sebep olacağından, hemen yenilemelisiniz.

Acil İletişimİstanbul Bakırköy, Yeşilyurt Mahallesinde Elektrikçi;

 

BayTan 7 24 elektrikçi ekibi olarak, bir çok ilçede firmamız hakkında olumlu yorumlar ile alacaksınız, yaptığımız elektrikçi işleri tarafımızdan not edilip 6 ay garanti altında tutulmaktadır, yaşanılan sıkıntı size iletilir ve çalışma onaylanırsa gerçekleştirilir.  Firma olarak yılların tecrübesi ile yaptığımız işlerde güven esas alınmaktadır, çalıştığımız firma kurum şahıslarda en önemli etken kalitedir yapılan çalışmalarda fatura kesilmektedir. En son sistem cihazlar ile ev ofislerde temiz ve dikkatli çalışma ile sizlere tamirat yapmaktayız, fatura için önceden haber veriniz. Elektrikçi’nin işini elektrikçi yapar mantığı ile çalışıyoruz. Usta işi elektrikçi Hayatınız bizim için değerlidirBaytan  7 24 elektrikçi firması olarak sizlere Bakırköy, Yeşilyurt Acil elektrikçi anlayışını getirdik, online olarak elektrik işleri için bize çağrı bırakınız, biz size en kısa sürede sizler ile iletişime geçeriz. 7 24 Elektrikçi
Sizler sürekli olarak kısa bilgiler vermekteyiz, yüksek gerilim elektrikorta gerilim pano kurulumu, Santral kablo çekme, telefon arızaları giderilir.
Kompoze elektrik pano kurulumuotomasyon sistemleri kurulumu,
Elektrik panosu kurulumu,Bina elektrik tesisatı, yanmaz kablo çeşitleri,
Alçak gerilimorta gerilim, yüksek gerilim elektrik işleri,
İş yeri, büro, dükkan elektrikçi kablolama, Büro, ofis, iş yeri elektrik arızası,
Daire içerisine topraklama hat çekimiParatonel kurulumu,
Elektrik Kablolamatava kurulumudaire içi elektrik arızası, Ofis içi priz arıza ve elektrik tesisatı, aydınlatma,
Bina ve iş yeri için yangın sistemleri, Firma, ev Alarm sistemleri kurulumu,
Çanak Anten düzeltme, Uydu kurulumu güncelleme,
Dış mekaniç mekan güvenlik sistemleri kablolama,
Adsl kablolalamacat5 kablo, cat6 kablo, internet arızaları, vitrin aydınlatma.
Elektrik malzemeleri yenileme ve vitrin aydınlatma sistemleri, Şirketlere faturalı çalışmaktayız.